Ratanové zahradní lavičky

Ratanová šedá zahradní lavice s úložným prostorem

Máte rádi praktický nábytek? Hledáte vhodné posezení do exteriéru? Zahradní lavice s úložným prostorem v šedém provedení v ratanovém vzhledu oživí, zkrášlí váš venkovní prostor, a hlavně zajistí pohodlné posezení a k tomu ještě praktické úložné místo. Lavice je tak zásluhou kvalitního provedení odolná vůči povětrnostním vlivům. Pod sedákem je dostatečný úložný prostor vyložený výstelkou chránící před vlhkostí i prachem.

Cena v době recenze: 4 049 Kč

Venkovní lavice s úložným prostorem a poduškou

Lavice z voděodolného PE ratanu se snadno čistí, je pevná a odolná a vhodná pro každodenní venkovní použití. Uvnitř lavice se nachází velký úložný prostor. Tato polyratanová lavice je naprosto flexibilní, můžete ji tedy snadno přesouvat tak, aby krásně zapadla do jakéhokoli prostředí. 

Cena v době recenze: 3 149 Kč

Zahradní lavička z umělého ratanu

Ratanová lavice pojme až 2 osoby a je ideální na balkon nebo terasu. Díky opěrce zad a područkám můžete pohodlně sedět. Polyratan je velmi stabilní, rovnoměrně navinuté plastové vlákno.

Cena v době recenze: 3 490 Kč

Sada 2 kusů sklopných lavic v antracitové barvě

Sadu 2 kusů sklopných lavic v barvě antracit oceníte hned z mnoha důvodů. Podstata tkví v materiálu a provedení. Lavice jsou vyrobené z kvalitního a odolného materiálu. Lavice lze nejen snadno složit a tím tak transportovat třeba na chatu apod., rovněž v případě nepoužívání je lze složit a tím tak nezabírají příliš místa. Jelikož lavice jsou opatřené integrovanou rukojetí, o to pohodlněji a snadněji se přenášejí. O stabilitu a pevnost se postarají ocelové nožičky s gumovými chrániči.

Cena v době recenze: 3 703 Kč

Stylová lavička z umělého ratanu

Brisbane lavička je velmi pěkná a vhodná nejen k jídelnímu stolu. Zaujme decentním designem a kvalitním provedením. Moderní lavička v nadčasovém vzhledu.

Cena v době recenze: 8 919 Kč

Zahradní hnědá pohovka Allibert Love Seat Max

Nevíte, kam se při pěkném počasí pohodlně venku posadit? Na terase i na zahradě se bude skvěle vyjímat exteriérová pohovka Allibert Love Seat Max – moderní sofa vhodná nejen do venkovního prostředí, ale klidně i do interiéru. Skvěle se bude vyjímat na terase, v zahradním koutě, altánu, pod pergolou, v zimní zahradě, restauraci i v obývacím pokoji.

Praktická skládací zahradní lavice – černý ratanový design 180×25 cm

Praktické zahradní lavice, které během chvíle složíte. Hodí se i na cestování. Černá sklopná lavice s elegantním designem ratanového designu upoutá Vaši pozornost. Je postavena během okamžiku, lavici si můžete sebou vzít na party, díky integrovanému úchytu můžete lavici snadno transportovat.

Cena v době recenze: 1 327 Kč

Šedá zahradní lavice z umělého ratanu

Zahradní lavice se zaoblenými područkami poskytuje příjemné a prostorné sezení. Vyrobena z kombinace kovu a imitace ratanu.

Cena v době recenze: 1 999 Kč