Dřevěné zahradní lavičky

Dvoumístná masivní lavice Cube včetně polstrování

Dvoumístná masivní lavice Cube uhrane na první pohled. Zkrášlí, zútulní váš exteriér a zajistí komfortní posezení a ničím nerušený odpočinek. Skýtá posezení pro dvě osoby. Zahradní sofa vyniká moderním a elegantním designem, kvalitním materiálem. Jedná se o borovicové dřevo. Díky tomu zkrášlí, zútulní exteriér. Pyšní se odolností, pevností, stabilitou a dlouhou životností. Komfort umocněn praktickými područkami a velmi příjemným a měkkým polstrováním.

Cena v době recenze: 15 960 Kč

Bytelná zahradní lavice z teakového dřeva

Potřebujete lavici na zahradu, terasu, k ohništi či k bazénu? Zahradní lavice z teaku Spider Recycle vyniká jednoduchým, a přesto jedinečným provedením. Pyšní se všestranným využitím a kvalitním materiálem. Skýtá dostatek místa pro posezení na zahradě, u ohniště, při grilování apod. Lavice z masivu v jednoduchém provedení je stylová, nadčasová a velmi praktická. Využijete ji na zahradě, terase i chatě. Lavici oceníte pro snadnou údržbu.

Cena v době recenze: 27 390 Kč

Zahradní lavička z masivu v elegantním designu

Jak si vychutnat posezení venku? Jak si zároveň zkrášlit exteriér? Zahradní lavice Dekorhome zaujme na první pohled designem. Krásná lavice v precizním provedení zkrášlí a zútulní váš venkovní prostor. Díky zpracování a materiálu máte záruku bezproblémového užívání, snadné údržby a dlouhé životnosti. Lavice je dostatečně stabilní, pevná, odolná. Je v elegantním a zároveň robustním provedení. Zajistí pohodlné posezení.

Cena v době recenze: 4 150 Kč

Dvoumístná sklopná dřevěná lavice Divero

Milujete dřevěný nábytek? Chcete si zkrášlit venkovní prostor a dopřát si pohodlné posezení? Dvoumístná sklopná lavice Divero v přírodním dekoru zkrášlí, zútulní váš venkovní prostor. Vytvoříte s ní kout oázy a klidu. Je vhodná do každého venkovního prostoru. Bytelná lavice pro dva v propracovaném designu skýtá pohodlné posezení a ničím nerušený odpočinek. Komfort umocněn vyšší zádovou opěrkou a područkami po stranách. Dřevěná zahradní lavice je sklopná. Díky tomu tak ve složeném stavu nezabírá mnoho místa.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Zahradní lavička LACEA v klasickém provedení

Jak si vychutnat posezení venku? Zahradní lavička LACEA v klasickém, a přesto nadčasovém designu je vhodná do každého exteriéru. Svému účelu poslouží znamenitě kdekoli venku, ať už na zahradě, terase, chalupě apod. Samotný vzhled černého kovu a dřeva v přírodním dekoru působí elegantně, moderně. Lavička je tak dostatečně stabilní, bytelná a disponuje vysokou nosností. Skýtá dostatek prostoru pro pohodlné posezení a opření se. Komfort umocněn područkami z obou stran.

Cena v době recenze: 2 370 Kč

Třímístná zahradní lavice z teakového masivu

Stabilní lavice z teakového dřeva se hodí perfektně do vaší zahrady, terasy či balkonu nebo jako dříve přímo před váš dům. Ať už jako samostatná lavice nebo součást zahradního koutku.

Cena v době recenze: 6 795 Kč

Klasická akátová zahradní lavice pro 3 osoby z masivu

Akátová zahradní lavička s žebrovaným opěradlem a se zesílený nohami zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové dřevo v příjemném barevném odstínu vás oslní svou elegancí.

Cena v době recenze: 3 429 Kč

Masivní lavice z teaku v originálním designu

Kvalitní masivní lavice z recyklovaného teaku je ideální pro venkovní použití. Teakové dřevo je velice odolné proti vnějším vlivům, nepříznivé počasí, déšť, UV záření ani plísně a škůdci nemají šanci.

Cena v době recenze: 37 950 Kč

Masivní dřevěná lavice v přírodním dekoru

Masivní dřevěná zahradní lavice v klasickém, a přesto jedinečném provedení je velmi praktickým doplňkem do exteriéru. Zásluhou dřevěného materiálu zútulní váš venkovní prostor. Můžete ji na zahradě přemístit podle potřeby. Pro co nejpohodlnější odpočinek nechybí područky a vyšší zádová opěrka v působivém designu. Horní lišta v elegantním vyřezaném provedení dodává punc jedinečnosti.

Cena v době recenze: 2 989 Kč

Dvoumístná zahradní dřevěná lavice Fieldmann FDZN 4013

Máte rádi klasiku, zahradní nábytek nevyjímaje? Dáváte přednost kvalitě? Preferujete praktické doplňky, které zároveň zkrášlí váš exteriér? Zahradní lavice Fieldmann FDZN 4013 je vyrobena z akáciového dřeva. Zásluhou toho skýtá stabilitu a odolnost. Je dostatečně bytelná. Pyšní se vysokou nosností. Zútulní váš exteriér. Máte ji prakticky napořád, neboť skýtá dlouhou životnost. Zajistí pohodlí pro váš odpočinek, posezení, ať už o samotě či ve dvou. Pro co nejlepší pohodlí nechybí područky a zádová opěrka.

Zahradní lavička z lakovaného dřeva a kovu

Co udělat pro své zdraví? Nic se nevyrovná odpočinku, a to venku pěkně na vzduchu. K tomu je zapotřebí pořídit náležitý zahradní nábytek. V tomto směru se zcela můžete spolehnout na tuto lavičku v elegantním designu. Zahradní dřevěná lavička Pisa zkrášlí váš exteriér a skýtá prostor pro užití si posezení. Je zárukou pohodlného sezení. Můžete posedět sami či ve dvou. Pro co nejpříjemnější pohodlí a užití si komfortního posezení je lavička vybavena područkami a zádovou opěrkou s elegantním plastovým vnitřním výpletem.

Cena v době recenze: 910 Kč

Kruhová dřevěná lavice AGNES II bez zad

Kruhová lavice bez zad AGNES II zaujme na první pohled samotným neobvyklým tvarem. Lavice je vyrobena z kvalitního teakového dřeva. Je vhodná na zahradu, terasu. Venkovní lavice v přírodním dekoru vyniká bezproblémovým užíváním, moderním designem, zdravotní nezávadností materiálu, odolností a dlouhou životností. A právě díky tomu, že je odolná, bytelná, tak vydrží. Pro co nejdelší životnost je lavice ošetřena teakovým olejem. Zajistí potřebnou stabilitu. Jedná se o typ zahradní lavice bez zádové opěrky.

Cena v době recenze: 13 590 Kč

Zahradní dřevěná lavička se sklopným stolkem

Chcete něco více než jen lavičku pro užití si odpočinku? Rádi byste efektivně vyřešili venkovní posezení? Máte rádi nábytek, který vyniká jak kvalitou, tak i samotným důmyslným provedením? Zahradní dřevěná lavička se stolkem GH4606 je vhodná do každého exteriéru. Hodí se do zahrady, na terasu a případně i větší balkon. Na první pohled zaujme přírodním dekorem. Je určena pro 2 osoby. Komfort umocněn zádovou opěrkou v elegantním designu, područkami a především stolkem. Stolek je umístěn na středu lavičky. Lze jej ovšem snadno sklopit a skrýt tak pod sedadlem.

Cena v době recenze: 4 997 Kč

Dřevěná venkovní lavička v impozantním designu

Máte rádi zahradní nábytek, který vyniká designem i svou praktičností? Chcete něco více než jen klasickou lavičku na posezení a užití si odpočinku? Dřevěná lavička doslova uhrane vzhledem. Získá si vaši pozornost a stejně tak každé návštěvy. Doslova vybízí k posezení a vychutnání si odpočinku. Lavička je vyrobena z akátového dřeva. Zásluhou toho je vhodná prakticky do každého exteriéru. Hodí se do zahrady i na terasu. Výhodou je jak přírodní materiál, tak i celkově působí velmi esteticky. Mezi další klady této dřevěné lavice bez opěradla patří to, že se snadno přenáší.

Cena v době recenze: 1 259 Kč

Trojmístná zahradní dřevěná lavice Gold

Jak si vychutnat a užít ničím nerušený odpočinek? Co udělat pro své zdraví? Užít si relax a to pěkně venku na vzduchu. K tomu vám dokonale poslouží zahradní lavička. Zahradní lavice Gold skýtá prostor pro posezení až 3 osob. Lavička je vhodná do exteriéru, ať už do zahrady, na terasu. Vyniká po materiální i praktické stránce. Je dostatečně bytelná. Zádová opěrka má působivé provedení ve výřezu ornamentů. Nechybí praktické područky pro co nejvyšší pohodlí.

Cena v době recenze: 6 230 Kč

Bytelná zahradní lavice ze dřeva a kovu

Parková lavice ROYAL v klasickém provedení se vyznačuje nadčasovým designem, bytelností a kvalitou materiálu. Pořízením této lavice získáte funkční element do vašeho exteriéru. Lavice do exteriéru je vyrobena ze dřeva a kovu. Zásluhou toho je náležitě bytelná, odolná a opravdu vydrží. Díky designu se hodí do každého exteriéru a stylu zařízení. A to díky borovicovému dřevu v přírodním dekoru a kovové konstrukci v antracitové barvě. Lavice v klasickém provedení má praktickou zádovou opěrku a po stranách područky.

Cena v době recenze: 3 905 Kč

Klasická zahradní lavice v přírodním dekoru

Nic nepřekoná masivní borovicovou lavici v přírodní úpravě! Můžete ji umístit na zahradu pod strom, k bazénu, na zápraží, terasu, lodžii, balkón i do restaurační zahrádky.

Cena v době recenze: 4 121 Kč

Dřevěná zahradní lavice s úložným prostorem

Krásně zpracovaná lavice z přírodního dřeva má velký úložný prostor, do kterého můžete uložit polstry, deky a jiné potřebné věci. Sedací část se snadno otevírá díky třem kovovým pantům.

Cena v době recenze: 3 999 Kč

Zahradní lavička v barvě palisandr

Moderní, stylová, stabilní, masivní, venkovní lavička, možnost připevnění k podkladu. Nohy pozinkované, práškově lakované.

Cena v době recenze: 3 899 Kč

Moderní venkovní lavice Sadie z masivu

Venkovní lavice Sadie v moderním designu je vyrobena z kvalitního materiálu. Jedná se o akátové dřevo. Lavice je tak dostatečně bytelná, pevná, odolná. Skýtá místo pro pohodlné posezení.

Cena v době recenze: 3 814 Kč

Zahradní dřevěná lavice 150 cm bez opěrky

Zahradní lavice Orb bez opěrky je velmi pohodlná masivní lavice s kvalitním opracováním a stabilním provedením. Součástí balení je spojovací materiál. V základním provedení je lavice nabízena bez povrchové úpravy. Ve volitelných variantách produktu lze zvolit barvu povrchové úpravy. 

Cena v době recenze: 2 600 Kč

Lavička z masivu ve 3 různých délkách

Jak si to venku ještě více zpříjemnit? Jaký zahradní nábytek oceníte kdekoli na zahradě, stejně tak na terase, v altánu či na balkonu? Masivní zahradní lavice Romantic je k dispozici hned ve třech různých délkách provedení. Kvalitní lavice je vyrobena z masivu, jedná se o borovicové dřevo. Lavice je v přírodním dekoru. Díky zádové opěrce, která zaujme na první pohled designem, skýtá pohodlné opření a o to vyšší komfort při odpočinku.

Cena v době recenze: 5 772 Kč

Zahradní lavička v působivém designu

Zahradní lavička Happy Green Classic v jednoduchém, avšak zajímavém provedení je vyrobena z kvalitního materiálu. Jedná se o působivou kombinaci dřeva a kovu. Díky vysoké opěrce v imitaci pleteného designu zajistí ještě vyšší komfort pro pohodlné opření. Nechybí ani područky. Lavička upoutá designem i svou praktičností.

Cena v době recenze: 1 749 Kč

Praktická zahradní lavice z teaku

Máte rádi kvalitní a praktické doplňky do zahrady? Poohlížíte se po zajímavé lavici do exteriéru, která skýtá mnohostranné využití? Pak se spolehněte na tento model. Lavice z teaku GIOVANNI VIII je vhodná do každého exteriéru. Umístit ji můžete kdekoli na zahradě, terase, balkonu, v altánu, u bazénu apod. Je vhodná na posezení, ale také klidně lenošení. Díky materiálu je dostatečně stabilní, pevná a odolná. Lavice je vyrobena z masivního dřeva, konkrétně z jádrového indonéského teaku.

Cena v době recenze: 10 750 Kč

1 2 3